Supertrieda zvíťazila v Paríži !

V októbri sme sa zúčastnili na finálovom kole súťaže vzdelávacích projektov, ktorú vyhlásila francúzska organizácia Chemins d’Enfances. Išlo o vzdelávacie projekty v rámci celosvetovej iniciatívy “Change Makers” a projekty podporujúce empatiu medzi deťmi a mládežou. Francúzska organizácia vyhlasovala európske kolo tejto súťaže. Zo stoviek európskych projektov postúpilo do semifinále 15 najlepších. Obrovským úspechom bol náš postup do finále spolu s Nemeckom a Írskom. Európskeho víťaza volilo 100 francúzskych učiteľov a európskych odborníkov verejným hlasovaním.  Absolútnym víťazom sa stal slovenský vzdelávací projekt Supertrieda !!!

Výhra bola nefinančná, znamená obrovský kredit projektu a úspech slovenského školstva.  S kolegami z Írska, Nemecka a samozrejme Francúzska sme sa dohodli na pomoci a spolupráci. Sme presvedčení, že táto spolupráca prinesie našim účastníkom nové možnosti, kopec nových zážitkov a kamarátov.

Gratulujeme a ďakujeme všetkým učiteľom, ktorí sa na Supertriede podieľali a podieľajú.  Takého ocenenie je to pre nás všetkých veľká pocta a morálna satisfakcia.

Galériu obrázkov si môžete pozrieť na stránke organizácie Chemins d’Enfances. Text k súťaži je vo francúzskom jazyku.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: