Krajské kolá Supertriedy.

IMG_9310Budúci týždeň začíname s krajskými kolami.  Prvé bude 5. mája v Bratislave, 7. mája v Nitre, a potom celý máj sa budeme stretávať v divadlách na Slovensku. A nezabudnite, že 19. júna je finále !

Tento týždeň všetci prihlásení účastníci dostali email s informáciami o tom, ako bude ich krajské kolo prebiehať, kedy zhruba – pozor časy sú orientačné – budú musieť byť nachystaní v divadle, aby si stihli spraviť skúšku na pódiu.  Ak vám žiaden email s informáciami nepríde do konca týždňa (do 2.5.) nastala niekde technická zrada a v takom prípade Vás prosíme, aby ste nám poslali email alebo zavolali. Radi Vás do zoznamov pripíšeme alebo zaktualizujeme informácie.

Tento týždeň ešte absolvujeme niekoľko menších dielní v rámci Ružinovského projektu v Bratislave, vo štvrtok končíme a chystáme si našu “pojazdnú Supertriedu.”

Tešíme sa na Vás všetkých a držíme palce. Už teraz ste všetci víťazi a v divadle sa nebojte ukázať čo sa vám s deťmi podarilo ! 🙂

One Response to Krajské kolá Supertriedy.

 1. Anna Maňáková píše:

  Ahoj Martinka.

  Spomínala si, že si máme napísať príhovor ku svojmu predstaveniu.

  2. J ZŠ Bajkalská – Maňáková Anna

  Tvorenie nás baví, tvorenie je špás.

  Dúfame, že pobavíme

  možnože i vás.

  V tomto duchu si pripravili druháci svoje predstavenie o tvorivom vynálezcovi Leonardovi da Vinci. Rozhodli sa pre takúto tému, pretože už v prvom ročníku sa o Leonardovi učili a pokúšali sa niektoré jeho pokusy vytvoriť si aj sami.Tak sa pozrime, čo nám o Leonardovi da Vinci povedia druháci zo Základnej školy na Bajkalskej v Bratislave.

  Daj mi prosím vedieť, či sa to k Tebe dostalo.

  Hanka

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: