Vianočná súťaž.

Kým sa spustí kolobeh spoločných nácvikov Supertriedy ponúkame vám možnosť zúčastniť sa malej, vianočnej Supertriedy. Pravdepodobne každá trieda chystá malý vianočný program pre rodičov, ktorý asi bude tento rok nahraný a rodičia ho budú môcť sledovať na stránke školy, alebo na sociálnych sieťach. Pošlite nám váš krátky program, alebo vianočnú pesničku, ktorú ste nacvičili a nahrali pre rodičov. Alebo len tak pre seba navzájom. 🙂 Pesničky aj scénky uverejníme na Facebooku Supertriedy a budeme trochu súťažiť. Súťaže budú dve. O priazeň publika a my a naši odborní kolegovia vyberieme video, ktoré budú podľa nás najlepšie. Takže bude cena diváka a cena poroty Supertriedy.

Ak vyberiete scénku, prosím neposielajte videá dlhšie ako 3 minuty. Ak by ste mali poslať video v plnom rozlíšení, zaveste ho prosím niekam na internet a pošlite nám linku. Videá môžete posielať hneď, 10. 12. zavesíme tie, ktoré budeme mať a postupne budeme pridávať. 22.12. o 12:00 zastavíme hlasovanie o cenu diváka a uzavrieme aj odbornú časť súťaže.

Tešíme sa na vaše videá a veríme, že ich bude dosť na to, aby sme ich mohli všetci pozerať celé Vianoce a a tešiť sa z tvorivosti detí aj ich pedagógov. Všetkým držíme palce.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: