Supertrieda – TÉMY 2016.

Vážení priatelia,

aj v tomto roku si budete môcť vybrať z dvoch tém. Sú výnimočné, spojené s hodnotnými odmenami pre deti aj učiteľov :

  • 1) Prvá pomoc ( Deti tvoria príbehy o pomoci blížnemu – pri záchrane života, zdravia aj šťastia 🙂      Téma umožňuje deťom naučiť sa dôkladne zásady prvej pomoci pri záchrane života a učiteľom získať navyše aktuálny certifikovaný kurz prvej pomoci s najnovšími celosvetovo prijatými poznatkami a pokynmi z jesene 2015. Aktuálne certifikovaného učiteľa – záchranára by mala mať každá škola. Táto téma je vyhlásená v partnerstve s profesionálnymi záchranármi z Falck Academy )
  • 2) Slovensko vedie Európu ( Téma vedie deti k pozitívnemu rozmýšľaniu o svojej rodnej krajine, o jej mieste v Európe a o predstavách, ako a čím ísť príkladom Európe. Fantáziam, ako by to oni na Slovensku a v Európe chceli a zariadili sa žiadne medze nekladú. Dobrej realite vždy predchádzajú dobré vízie 🙂 Téma je vyhlásená v partnerstve so Zastúpením Európskej komisie v SR, pri príležitosti slovenského predsedníctva  v Rade EU v druhom polroku 2016.
  •                                                                                                                                                                                                           Deti a študenti tvoria príbehy o svojich predstavách, ktoré nacvičia ako divadlo (dĺžka do 15 min), alebo natočia ako krátky film, videoklip (dĺžka do 5 min)
  • Medzi hodnotnými cenami je aj výlet do Bruselu.

                    Tešíme sa na Vás 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: