Pozvite na vystúpenia rodičov !

IMG_9671Milí kolegovia učitelia, nemáme za sebou ešte ani polovicu z tohtoročných krajských kôl a už sme zaznamenali nový rekord.  Rekord v počte rodičov, ktorí sa prišli pozrieť na svoje deti, ako vystupujú na krajských kolách Supertriedy.  Sme veľmi radi, že hoci sa všetky kolá realizujú počas dňa, rodičia si čas nájdu a nenechajú si ujsť jedinečnú príležitosť vidieť svoje dieťa, ako vystupuje v divadle.  Je to obrovská satisfakcia aj pre učiteľa, keď za ním po predstavení zájdu rodičia vyjadriť vďaku a rešpekt za to, čo v triede s deťmi dokázal. Za to, že aj ich samých prekvapil a umožnil ich deťom predviesť veci a výkony, ktoré mnohokrát prekvapili  aj samotných rodičov. Ako rodičia vieme, že naše deti “živú dva životy”. Jeden je ten náš domáci, rodinný a ten druhý je ten školský, alebo “triedny” kde naše deti “dovychováva” prostredie a rovesníci. A čo sa tu deje, sa čiastočne dozvieme od nich, čiastočne sa to dozvieme na rodičku.  Alebo na Supertriede :).  Ponúknite svojim rodičom možnosť nahliadnuť k vám do triedy a hoci budú vidieť len výsledok, mnoho z toho odčítajú a možno získate silných fanúšikov, ktorí mnoho vecí pochopia a uľahčia vám prácu  a v budúcnosti v mnohom pomôžu.

Ak ste rodičia, prijmite prosím srdečné pozvanie na krajské kolá Supertriedy. Určite sa nebudete nudiť a každá ruka navyše v divadle pomôže aj učiteľovi.

Dovidenia na krajských kolách priatelia !

Krajské kolá, ktoré máme pred sebou :

Banská Bystrica-22.5. (Dom SMH, Skuteckého 4, Banská Bystrica)

Trnava-23.5.(DK Kopanka, Ľudová37,Trnava)

Trenčín-26.5. (Detské mestečko Zlatovce)                                

Prešov-27.5. (Stredná odborná škola technická,Volgogradská1)

Košice-28.5.(Kasárne/Kulturpark, Kukučínova2,Košice)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: