Reakcie učiteľov na workshop v Dolnej Krupej.

“Workshop bol podnetný, obohacujúci po všetkých stránkach. Vedomosti a zručnosti, ktoré som tu získala sú využiteľné nielen pre samotný projekt Supertrieda, ale i pre potreby vyučovania. Na hodinách Slovenského jazyka určite využijem poznatky z dramatickej dielne s p. Lavríkom, na hodinách Hudobnej výchovy a dokonca i matematike využijem poznatky od p. Felixa a rovnako i od Eddieho. Jeho rytmika- prvky, ktoré nás naučil obohatili moje doterajšie vedomosti a viac ma priblížili k multimkutúrnosti výchov. Keďže sme biligválnou školou so žiakmi z rôznych krajín, využitím rytmických prvkov iných kultúr mám možnosť širšej motivácie týchto žiakov. Či sú to deti zo Španielska, Belgicka, Talianska, Nemecka, či z Ameriky. Tento workshop bol pre mňa zmysluplný a podnetný. Ďakujem.”   Adela,  bilingválna ZŠ, Trnava

“Super, super, super.  Tento workshop sa mi veľmi páčil. Veľká dávka podnetov, ale aj samotná práca na textoch (dramatizácie, zhudobnenie). A doslova ma chytili Perkusie !!! Výbuch energie, sily, hormónov šťastia. Ďakujem !!! Prídem opäť. ” (Bez podpisu)

“Nápadité, veľmi prínosné do ďalšej práce s deťmi. Je nutné tento projekt podporovať, deti si rozširujú hudobno-dramatické vzdelanie.  Na tento projekt by povinne mali chodiť učitelia Hudobnej výchovy, Výchovy umením aby prinášali nové formy do vzdelávania. Workshop ma obohatil novými vedomosťami a odhalil moje skryté zručnosti, dosiaľ nepoznané. Ďakujem. ” (Nečitateľný podpis)

“Počas sústredenia v Dolnej Krupej som sa cítila nesmierne príjemne. Tvorivá atmosféra mi dala podnet pre nové náhľady, zároveň mi bola ukázaná systematická štruktúra tvorby predstavenia, čo bolo pre mňa začiatočníčku veľmi dôležité. Som rada, že som spoznala nové miesto, späté s históriou hudby, hudobného génia Beethovena i života starého grófskeho rodu. Mám záujem o všetky dielne (hudobná, dramatická, rytmická).   Anna “,  gymnázium, Bratislava

“Obohatená o nové skúsenosti, zážitky, vedomosti srdečne ďakujem za možnosť zúčastniť sa tak krásneho podujatia. Motivovaná krásnymi zážitkami verím, že mi bude umožnené zúčastniť sa  aj ďalších stretnutí Supertriedy. Ďakujem. ”  (Bez podpisu)

“Workshopu som sa zúčastnila s nadšením a ešte s väčším nadšením som odchádzala. Hodnotím ho vysoko pozitívne. Nebrala som tu veľa inšpirácie a vzácnych informácii potrebných nielen pre tento projekt. Niektoré dielne mi sprvu vzbudzovali obavy, ale napokon som si uvedomila, v akej miere ma posunuli dopredu. Som na tomto workshope prvýkrát a teším sa na najbližší. Okrem cenných informácií som získala aj priateľov a skúsenosti iných kolegýň.  Za všetko ďakujem.  Alenka” , základná škola Vráble.

“Ďakujem za možnosť zúčastniť sa workshopu. Prinieslo mi to množstvo podnetov, ktoré ocením a využijem v praxi. Dúfam, že ďalšou spoluprácou sa pričiníme o rozvoj osobnosti detí. Suchánková “(Detské mestečko Zlatovce)

Ako reakciu na workshop, ale aj na Supertriedu ako takú napísala nový článok na svoj blog na Sme aj Marta Páleníková, (súkromná základná škola, Bratislava)

Také sú niektoré reakcie účastníkov workshopu. Všetky reakcie boli pozitívne a v mnohom podobné. Ďakujeme za povzbudenie, budeme sa samozrejme snažiť, aby ďalšie dielne boli ešte lepšie, aj po stránke odbornej, aj po organizačnej.  Ďakujeme za množstvo pozitívnej energie, ktoré ste vy odovzdali nám. 🙂

Príspevky k workshopu uzavrieme ešte pár fotografiami, ktoré v posledný deň workshopu urobil  Ján Lorincz, ktorého fotky z finále už zo stránky Supertriedy poznáte.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: