Odborný workshop pre pedagógov.

Vážení priatelia, pozývame Vás na odborný workshop pre učiteľov zapojených do projektu Supertrieda, ktorý sa bude konať  15.-16.3.2012 v Košiciach.  Workshop bude súčasťou akreditovaného kontinuálneho vzdelávania pre pedagógov 1.stupňa ZŠ, 2.stupňa ZŠ (predmety-Slovenský jazyk a literatúra, Hudobná výchova, Výtvarná výchova, Etická výchova, Výchova umením), a pedagógov stredných škôl (predmety-Slovenský jazyk, Umenie a kultúra, Etická výchova). Počet kreditov – 15.  

Lektormi sú : Prof. Mgr. art. Irena Medňanská, PhD. /Prešovská univerzita/, Silvester Lavrík-učiteľ, dramatik, režisér a spisovateľ, Prof. Mgr. Belo Felix, PhD. /Univerzita Mateja Bela/, Doc. PhDr. Albín Škoviera /Pedagogická fakulta UK/

Workshop bude tematicky zameraný na tvorivú hudobnú pedagogiku, literárno-hudobno-dramatické predstavenie, spojenie hudobnej výchovy s informatikou a vzdelávanie venované psychologickým otázkam pri tvorbe vzťahov v detskom kolektíve. Bude vedený veľmi prakticky-ako návod na uchopenie témy, tvorbu scenára, tvorbu predstavenia, hudby, dialógov, na réžiu, výtvarné spracovanie, atď.

Stiahnite si preštudujte si podklady k dielňam akreditovaného kontinuálneho vzdelávania – Realizácia polyestetických integratívnych projektov na základných a stredných školách vo formáte pdf.

Prihláška na kreditovaný workshop  :

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: