Podajte si grant na prácu na Supertriede.

V roku 2010 vyhlasuje Nadácia Orange v spolupráci s Centrom pre filantropiu už ôsmy ročník grantového programu Školy pre budúcnosť, ktorý je po druhýkrát určený nie len učiteľom a učiteľkám základných škôl a osemročných gymnázií, ale aj pedagógom všetkých typov stredných škôl na Slovensku.
Dlhodobým zámerom programu je podporovať inovatívnych učiteľov v ich snahe zmeniť zaužívané spôsoby výučby a podporiť ich pri zavádzaní zaujímavých a interaktívnych vzdelávacích trendov. Chceme, aby tvoriví a aktívni učitelia boli vo svojej práci motivovaní a aby nedostatok financií nebol prekážkou pri realizácii ich nápadov.
Prostredníctvom programu Školy pre budúcnosť by sme radi podporovali aktuálne sa presadzujúce pozitívne trendy vo vzdelávacom systéme, ktoré umožnia žiakom rozvíjať vedomosti, schopnosti a zručnosti, umožnia im získavať informácie zaujímavým a interaktívnym spôsobom a prejavovať svoju osobnosť. Našim zámerom je venovať sa tejto téme dlhodobo, dosiahnuť pozitívne zmeny a pomôcť presadiť nové trendy vo vyučovaní.
(text sme prebrali z webovej stránky Nadácie Orange.)
Grant je určený pedagógom na základných aj stredných školách.  Všetky informácie nájdete na webovej stránke Nadácie Orange.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: